Aktualności

Badanie sprawozdania finansowego dla początkujących.

OPIS

Organizujemy cykl  warsztatów dla kandydatów na biegłych rewidentów oraz biegłych rewidentów młodych stażem z zakresu praktycznych aspektów realizacji usługi badania rocznego sprawozdania finansowego zgodnie z KSB. 
Celem warsztatów jest pomoc uczestnikom w przygotowaniu się do samodzielnego i należytego przeprowadzenia badania. Warsztaty zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem przykładowej dokumentacji z badania. Poza praktycznymi aspektami badania i sporządzania dokumentacji z badania, podczas warsztatów zwrócimy uwagę na najczęstsze zalecenia i nieprawidłowości wskazywane przez kontrole PANA. Postaramy się udzielić odpowiedzi na pytania, co powinna zawierać dokumentacja z badania i czym są wystarczające i odpowiednie dowody badania.

Cykl składa się z sześciu modułów:

  1. Rozpoczęcie współpracy z klientem i planowanie badania. Wybrane zagadnienia.

  2. Opracowanie badania obszaru przychody – należności. Wybrane zagadnienia.

  3. Opracowanie badania obszaru koszty – zobowiązania. Wybrane zagadnienia.

  4. Opracowanie badania obszaru środki trwałe. Wybrane zagadnienia.

  5. Opracowanie badania obszaru zapasy. Wybrane zagadnienia.

  6. Zakończenie badania – wymogi dokumentowania. Wybrane zagadnienia.


​PROWADZENIE

Marta Kostrzewa – biegły rewident (10339) w  Kancelarii  Finansów i Rachunkowości Sp. z o.o., wykładowca/trener na szkoleniach dla biegłych rewidentów i księgowych W Centrum Edukacji PIBR, w Regionalnych Oddziałach PIBR oraz Regionalnych Oddziałach SKwP.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.